top of page
port_1.jpg

Dark Grey Studio, 2000 yılından günümüze kadar çeşitli iç mimari, tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmetlerini kapsayan, otel, konut, mağaza, restoran ve ofisleri içeren etkileyici geniş bir çalışma alanında hizmet verdi. Yurt dışında adı sayılı otel ve konut projelerinin danışmanlığında bulundu. Farklı tasarım çözümleri ile projeleri destekleyen Dark Grey Studio, yurt içinde 100'e yakın mağazaya, markanın kimliği ve sektörün beklentilerini karşılayan, konsept ve uygulama takibini en ince ayrıntısına kadar dikkat ederek kendi alanlarında üst sıralara çıkmasını sağladı.

Konut ve ofis tasarım hizmetleri için, alışılmış tarzları, dönemin akımlarına uyma düşüncelerini ve genel tasarım alışkanlıklarını bir kenara bırakır.  Dark Grey Studio, tasarımcının kendi içinde yeniden keşfettiği hayal gücünü ve tecrübesine dayalı kişisel yorumlarını ve sezgilerini katmasını sağlar. 

Dark Grey Studio, çağdaş dünyanın kaçınılmaz talepleri ile kendi sınırlarını zorlayan bir tasarım sunmayı başarmak için, her bir ayrıntıyı tekrar tekrar gözden geçirir, kapsamlı bir şekilde detaylandırır ve çözüme ulaştırır. Tasarımları, dikkate ve özene odaklı bir düşünme yolu ile gerçekleştirir. Işığı ve malzemeyi en üretken biçimde kullanmaya yönelik tasarımlar üretir.

20 yılda, mağaza, ofis, otel, konut tasarım ve danışmanlığı.

2020

MSA Hukuk ve Danışmanlık

İstinyePark AVM, İzmir

2018-2019

Rocks Hotel, KKTC

Bogota Performance Hall, KKTC

Carrington Gold Tower Penthouse, KKTC

2016-2017

Bayır Diamond Hotel, Konya

2014

Rixos Mriya Resort, Kırım

2013

Minsk Lighthouse, Belarus

2012

Perge Denizcilik Merkez Ofis, İstanbul

Erdem Gerçekçi Evi, Cihangir/İstanbul

Royal Holding Merkez Ofis, İstanbul

2009

Gürol Tecimer Evi, İstanbul

2008-2012

Coquet Accesories, Türkiye, Azerbaycan

Gökhan Demirbaş, İç Mimar

bottom of page